Виготовлення пам'ятників

Виготовлення пам'ятниківВиробництво монумента – справа, яка потребує особливого підходу. Це не просто робота з каменем. Це те, що даватиме близьким покійного втіху і пробуджуватиме спогади про дорогу людину. Виготовленням займаються наші професіонали, які готові зробити обеліск на будь-який смак. Наша компанія готова задовольнити будь-яке ваше побажання, втілити у життя будь-який ескіз. Можливий вибір із готових зразків. Але також на їхній основі ви можете розробити власну модель. Вона буде унікальна і дозволить повною мірою віддати данину покійному. 

Виробництво пам'ятників не обмежується лише виточкою надгробка. Весь меморіальний комплекс буде виконано максимально якісно. Важливим моментом є гравіювання. На камінь можна завдати портрет покійного, будь-які інші зображення, написи. Для написів ви можете підібрати бажаний розмір та шрифт. Написи мистецькими матеріалами фахівці нашої компанії наносять на камінь вручну. Не бійтеся, що вони скоро зітруться. Вони так само довговічні, як і пам'ять про дорогу вам людину. Після того, як Ваш пам'ятник виготовився, наші професіонали займаються безпосередньо встановленням. Таким чином, додатковий клопіт по встановленню вас не торкнеться. 

Монумент можна виготовити із натурального каменю або штучних матеріалів. Тут все, знову ж таки, залежить від ваших побажань. Про їхні характеристики вам можуть розповісти досвідчені співробітники нашої фірми. Разом із вами ми підберемо необхідний матеріал та виконаємо бажаний ескіз пам'ятника.

Довірте роботу професіоналам. Таким чином ви гідно вшануєте пам'ять про покійного.

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия