Виготовлення пам'ятників та огорож

Изготовление памятников и оградок ритуальные металлические ограды
заказать ограду для памятника заказать ограду на могилу


Виготовлення пам'ятників та огорожВиготовлення пам'ятників та огорож – непростий та довгий, технологічний процес, що вимагає високої майстерності виконавця, правильного та точного підбору матеріалів, а також смаку та професіоналізму дизайнера, що розробляє шаблон, на основі якого і буде зроблено пам'ятник.

Що стосується підбору матеріалів - то найпоширенішими, на сьогоднішній день - пам'ятники з граніту. Так як, цей матеріал відомий завдяки своїй надійності, міцності та довговічності. Граніт – це матеріал, що має кристалічну структуру, дуже низьку зернистість, що дозволяє йому протистояти багаторічному впливу – морозів, вологи, вітру та сонця. Крім своїх механічних якостей, граніт має неповторну фактуру та широку палітру відтінків, що дає можливість втілювати складні художні деталі, під час виготовлення пам'ятників та огорож.

Процес виготовлення – починається у гранітних кар'єрах, де з гірської породи витягують плити необхідного розміру та форми. Далі йде первинна обробка, що включає - надання необхідної форми плиті, а так само, полірування каменю. Після закінчення первинної обробки – настає час художнього різьблення. Це найважливіший етап виробництва, оскільки, образи, нанесені на камінь – це слід людини, що пішла, і вони покликані - зберігати пам'ять про нього. Саме тому ми звертаємо особливу увагу на оформлення надгробних пам'ятників та огорож.

Про виготовлення пам'ятників та огорож – ви можете дізнатися на нашому сайті.

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия