Гравіювання на камені

Гравіювання на каменіОформлення – одна з найважливіших деталей у виробництві могильних пам'ятників. Воно покликане на віки, зберегти образ людини, яка назавжди пішла у віки. І немає нічого надійнішого, ніж останні слова, вигравірувані в камені – це спосіб висловити щиру любов, повагу та гіркоту втрати. Пам'ятник покликаний не тільки вшанувати пам'ять про людину, а й висловити його риси характеру, підкреслити особистість, і навіть смак. Ми розуміємо всю серйозність і відповідальність такого процесу, як гравіювання на камені, саме з цього, ми намагаємося зробити цю роботу на максимально високому рівні. 

Гравірування кам'яної плити починається з процесу полірування поверхні пам'ятника. Коли полірування завершено – наноситься розмітка майбутнього малюнка за розробленим шаблоном, за допомогою лінійки та олівця. Далі на вже розмічену поверхню – наноситься малюнок, портрет і напис, для чого використовують алмазний інструмент. 

Зараз використовують два методи нанесення гравіювання на плиту – автоматичний, коли зображення наноситься за допомогою спеціального комп'ютеризованого верстата, та ручний – коли, портрет виконує художник, і іноді бувають випадки, що тільки жива людина, а не комп'ютер – може коректно втілити зображення в камені.

Як доповнення - напис, як і вся гравюра, може покриватися позолотою, сріблом, бронзовою фарбою, за бажанням замовника, для надання закінченого та неповторного зовнішнього вигляду. 

Гравіювання на камені – швидко, якісно, недорого.

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия