Портфоліо наших робіт

Горизонтальні пам'ятники
Горизонтальні пам'ятники
Вертикальні пам'ятники
Вертикальні пам'ятники
Цоколі гранітні комплекси
Цоколі гранітні комплекси

Сусальне золото
Сусальне золото
Огорожі
Огорожі
Хрести
Хрести

Свічки
Свічки
Столи та лавочки
Столи та лавочки
Металокераміка фото на пам'ятник
Металокераміка фото на пам'ятник 

Гранітні таблички
Гранітні таблички

Зразки каменю


пам'ятники гранітні київ

Виготовлення пам'ятників – справа, яка потребує особливого підходу. Це не просто робота з каменем. Адже пам'ятник – це те, що даватиме близьким покійного втіху і пробуджуватиме спогади про дорогу людину. Виробництвом пам'ятників займаються професіонали, які готові зробити роботу на будь-який смак. Наша компанія готова задовольнити будь-яке ваше побажання, втілити у життя будь-який ескіз. Можливий вибір із готових зразків. Але також на їх основі можна розробити власну модель пам'ятника. Вона буде унікальна і дозволить повною мірою віддати данину покійному.

Виробництво пам'ятників не обмежується лише виточкою надгробка. Весь меморіальний комплекс буде виконано максимально якісно. Важливий момент у виготовленні пам'ятника – гравіювання. На камінь можна завдати портрет покійного, будь-які інші зображення, написи. Для написів ви можете підібрати бажаний розмір та шрифт. Написи мистецькими матеріалами фахівці нашої компанії наносять фото на пам'ятник вручну. Не бійтеся, що вони скоро зітруться. Вони так само довговічні, як і пам'ять про дорогу вам людину. Виробництво пам'яток супроводжується їх встановленням. Таким чином, додатковий клопіт по встановленню пам'ятника вас не торкнеться.

Пам'ятники виготовляються з натурального каменю або штучних матеріалів. Тут все, знову ж таки, залежить від ваших побажань. Про їхні характеристики Вам можуть розповісти досвідчені співробітники нашої фірми. Разом із Вами ми підберемо необхідний матеріал та виконаємо бажаний ескіз монумента. 

Довірте всю роботу нашим професіоналам. Таким чином, ви гідно вшануєте пам'ять про покійного.


Замовити пам'ятник у КиєвіІсторія надгробних пам'яток налічує тисячі років. Відхід із життя близьких та рідних завжди був сумним моментом для людей. Щоб вшанувати пам'ять померлих, було створено надгробні плити та пам'ятники з граніту. Сотні і тисячі років пам'ятники з каменю зберігаються над землею і в землі, символізуючи пам'ять про людину, що тимчасово пішла. Сьогодні нічого не змінилося, хіба зовнішній вигляд обеліска. Вибрати потрібний варіант та зробити замовлення на Ваш смак сьогодні дуже просто.

Сировину для виготовлення пам'ятників видобувають як в Україні, так і за кордоном: в Італії, Греції, Індії та інших країнах. Вся сировина, що використовується, відповідає високим стандартам та гігієнічним вимогам. Розпилюванням, поліруванням та іншими роботами з виготовлення пам'ятників займаються досвідчені майстри. У родичів померлого завжди є вибір: замовити пам'ятник за шаблоном або власним дизайном. Адже цей символ пам'яті про дорогу вам людину має бути красивим. Замовлення пам'ятника з певними декоративними елементами потребує ретельного планування та вибору. Адже вибрати пам'ятник можна лише один раз, а стоятиме він десятки, а то й сотні років. Ви маєте можливість переглянути готові ескізи, а також висловити свої побажання щодо оформлення надгробної плити, пам'ятника та квітника. Навіть шаблонні пам'ятники з граніту виглядають неповторно, адже малюнок природного каменю не може відтворити навіть досвідчений майстер. Такі обеліски завжди виглядають особливо. Ще одна їхня перевага – мінімальний час виготовлення.

Замовити пам'ятник у столиці за своїм ескізом – це найменше, що ви можете зробити для покійного. Нехай пам'ять про нього живе вічно.

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия