Облицювання цоколю гранітом

Облицювання цоколю гранітомНадгробний пам'ятник — покликаний увічнити у собі пам'ять у тому, кого з нами немає. Виготовлення надгробних меморіалів, вимагає високої майстерності виконання, точного дотримання технології та всіх деталей. Пам'ятник — по суті єдине, що залишається після смерті людини, куди можна прийти, згадати прожиті разом моменти, покласти квіти на знак подяки та поваги. І тому, ми чудово розуміємо важливість якісного виконання даної роботи, і завжди намагаємося досягти вищого результату. 

На сьогоднішній день - вибір майстерень, шаблонів і матеріалів досить великий. Все частіше замовляють пам'ятники з граніту, мармуру, діабазу, оскільки ці матеріали відрізняються високою надійністю, довговічністю та красою. Але окрім пам'ятників так само використовують цоколі, замість застарілих огорож, які раніше виконували з абсолютно різноманітних матеріалів. Так як, цоколь з гранітним облицюванням, надає зовнішній вигляд, незрівнянний, з виглядом стандартних залізних огорож. 

Але цоколь – досить вразлива частина комплексу. Він має безпосередній контакт із вологою, ґрунтом, шарами снігу та льоду, в зимовий період. З цієї причини — цоколь пам'ятника, має бути виконаний якісно, як то кажуть – «на совість». 

Найнадійніші цоколі - це, звичайно, цоколі з монолітних гранітних брусів, але ціна на них, природно вища, ніж на інші види. Найбільш економічний варіант - бетонний цоколь фанерований гранітом. Цоколь облицьований гранітом - ідеальний варіант, що дозволяє заощадити кошти. 

Щодо облицювання цоколя гранітом — звертайтесь за нашими телефонами.

  G Analytics
сайт створено компанією веб студия